slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412
ESF

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Vaše učitelské povolání je krásné!

Ale také velmi náročné. Stane se, že přijdou chvíle, kdy se cítíte ve své snaze vychovat z dětí bezvadné osobnosti, naučit je všemu potřebnému do profesního i osobního života, zcela osamoceni. Najednou se vše nedaří tak, jak byste si přáli. S některým dítětem třeba nemůžete najít společnou řeč, ve třídě nevládne takový pěkný přátelský duch, jaký byste chtěli, cítíte se unaveni, zdoláni potížemi vlastními, školními…Přijďte, najdeme další zdroje sil, které třeba zrovna nevidíte, a vaše chuť předat dětem vše krásné, co máte, se znovu objeví.

I pro Vás a Vaše starosti je tu školní psycholog. Bude-li spokojený a šťastný učitel, budou i děti spokojené a ve škole šťastné!

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony